Who Am I

I’m counselor.
I dedicated myself to people that are bothered by something.  I’m helping them to solve what they are unable to deal with by themselves. Personal issues, relationship problems, inability to live normal happy life, etc.

And I’m also a coach of personal development.
I’m helping people to grow… so they can be really themselves.

Čo robím

Terapiám a osobnému rozvoju sa venujem od roku 2010 a odvtedy som pomohol vyriešiť množstvo rôznych problémov.

Partnerské problémy, ťažké vzťahy v rodine, depresie, závislosti, strachy najrôznejších druhov, bloky, sebaobviňovanie, neúspech, negativita, bolesti hlavy a iné fyzické ťažkosti…

… všetko sa darí vyriešiť, pokiaľ sa človek rozhodol, že chce žiť inak.
Lepšie, šťastnejšie, slobodnejšie…

ZOBRAZ VIAC...

To, čo ma na mojej práci najviac baví, je vidieť, ako sa ľuďom výrazne mení život k lepšiemu, zažívajú radosť a zrazu sa im daria veci, o ktorých predtým iba snívali.

Pracujem pri tom primárne Metódou RUŠ. Preskúmal som aj rôzne iné terapeutické metódy a RUŠka je z nich najúčinnejšia. Vedie priamo k príčine a efekt je rýchly a trvalý. Je úžasné pozorovať, ako sa v priebehu pár hodín človek dokáže zmeniť, rozžiariť, omladnúť a spadnú z neho ťažoby, ktoré si mnohokrát so sebou nosil celý život.

A neexistuje na svete problém, ktorý by sa nedal vyriešiť… alebo sa k nemu aspoň nedal zaujať iný postoj, aby Vám daná nepríjemná skutočnosť už viac neubližovala.

ZOBRAZ MENEJ...

Priebeh terapie

Pri terapiách používam primárne Metódu RUŠ. Viac o nej sa možete dočítať po kliknutí na “ZOBRAZ VIAC…” a tiež na jej oficiálnych stránkach.

Terapia prebieha formou osobného individuálneho sedenia a môže trvať 2 až 4 hodiny (nebojte sa, ubehne to ako voda). Počas tohto času sa primárne zameriame na problém, resp. cieľ, s ktorým ste prišli a spracujeme príčiny a dôsledky neželaného stavu.

Inými slovami: vyriešime to, čo Vám ubližuje a znepríjemňuje život, a aj to, prečo sa Vám to deje.

ZOBRAZ VIAC...

Metóda RUŠ je ucelený systém, ktorý Vám – za asistencie terapeuta – pomože účinne nájsť a natrvalo odstrániť podvedomé programy a presvedčenia, ktoré vznikli v minulosti (spravidla v detstve) a v súčasnosti už nepomáhajú, ale škodia. Príčinou môžu byť rôzne veci, niekedy zdanlivo nepatrné, ale často aj bezohľadná výchova v detstve alebo životné sklamania.

Základom terapie je tento postup:

1. nájdenie negatívnych programov
2. dohľadanie kde a za akých okolností tieto programy vznikli
3. spracovanie nájdených programov klienta
4. kontrola, že sú programy (problémy) natrvalo vyriešené

Pomocou Metódy RUŠ sa dá vyriešiť ľubovoľný problém. Psychický, fyzický, vzťahový, dokonca aj taký, ktorý s Vami zdanlivo nesúvisí (ubližujú nám hlavne naše postoje k veciam okolo nás).

ZOBRAZ MENEJ...

 

Cenník

Cena: 45 eur za hodinu.

Terapia obyčajne trvá 3 až 4 hodiny, pokiaľ sa nedohodneme inak. Zo skúsenosti, odporúčam si vyhradiť tie 4 hodiny, nech môžme ísť do hĺbky a netlačí nás čas. Maximálna cena za sedenie je za každých okolností 180 eur.

Výsledky sa dostavujú okamžite a veľmi často sa daný problém podarí vyriešiť v rámci 1 terapie.

Čo Vás u mňa určite nečaká, sú mnohé sedenia a pomalé zlepšovanie počas dlhých rokov. Metóda RUŠ je veľmi účinná a je to vidieť. Navyše, každé sedenie je koncipované tak, akoby bolo posledné – aby sa nebudovala závislosť klienta na terapeutovi a klient mal čo najväčší okamžitý úžitok.

Šťastní môžete byť už teraz, tak prečo to odkladať?

Pre zistenie voľných termínov ma kontaktujte tu.

PS: Ak je cena terapie pre Váš domáci rozpočet príliš vysoká, ozvite sa mi a dohodneme sa. Každý si zaslúži byť šťastný.

PS2: Financie sa tiež dajú riešiť. Počet eur v peňaženke je fyzikálny jav (dôsledok), ale hojnosť je stav mysle, ktorý ovplyvňuje aj realitu.

Kontakt

TU MA NÁJDETE

Pre dohodnutie termínu terapie alebo s otázkami ma kontaktujte cez formulár nižšie, príp. e-mailom / telefonicky.

E-mail: kontakt@janpoctavek.sk

Tel.: +421 904 539 073 (Viber, WhatsApp)

Pracujem aj cez videohovory (Viber, Skype, FB Messenger,…).

Adresa:
Sládkovičova 7
811 06 Bratislava - Staré mesto

KONTAKTUJTE MA
S objednávkami, otázkami, pripomienkami…

ZOBRAZ KONTAKTNÝ FORMULÁR

  Vaše meno

  Váš e-mail (potrebné)

  Vaša správa

  ochrana proti spamu (prosím zaškrtnite)

  SKRYŤ FORMULÁR

  MAPA
  Najbližšia MHD zastávka je Hodžovo námestie. Z ulice Palisády je to hneď prvá odbočka napravo. Číslo 7 je naľavo od bývalej reštaurácie Traja Mušketieri.
  Parkovať v okolí sa dá aj bezplatne (ulice Tolstého, Mateja Bela), ale cez pracovné dni to býva niekedy plné. Trochu ďalej, napr. na Šulekovej a Timravinej už nie je parkovacia zóna a miesto sa nájde prakticky vždy. Prípadne na uliciach Spojná a Banskobystrická je to za 1,5 eur/hod.